PETROF P 118 S1,M1, P1, G1, R1, Atelier Piano, Predaj Klavirov, Ladenie Klavirov, Servis klavirov, Piano, Pianino, MadaMusic,Madashop, Melodyshop, Petrof.cz, certifikovany predaj, Hudba, koncerty, festivaly, Richard Šulc, +421905507317
PETROF P 122 , Atelier Piano, Predaj Klavirov, Ladenie Klavirov, Servis klavirov, Piano, Pianino, MadaMusic,Madashop, Melodyshop, Petrof.cz, certifikovany predaj, Hudba, koncerty, festivaly, Richard Šulc, +421905507317
PETROF P 125, M1, G1, F1 , Atelier Piano, Predaj Klavirov, Ladenie Klavirov, Servis klavirov, Piano, Pianino, MadaMusic,Madashop, Melodyshop, Petrof.cz, certifikovany predaj, Hudba, koncerty, festivaly, Richard Šulc, +421905507317
PETROF P 127 NEXT, Atelier Piano, Predaj Klavirov, Ladenie Klavirov, Servis klavirov, Piano, Pianino, MadaMusic,Madashop, Melodyshop, Petrof.cz, certifikovany predaj, Hudba, koncerty, festivaly, Richard Šulc, +421905507317
PETROF P 131 M1, Atelier Piano, Predaj Klavirov, Ladenie Klavirov, Servis klavirov, Piano, Pianino, MadaMusic,Madashop, Melodyshop, Petrof.cz, certifikovany predaj, Hudba, koncerty, festivaly, Richard Šulc, +421905507317
PETROF P 135 K1, Atelier Piano, Predaj Klavirov, Ladenie Klavirov, Servis klavirov, Piano, Pianino, MadaMusic,Madashop, Melodyshop, Petrof.cz, certifikovany predaj, Hudba, koncerty, festivaly, Richard Šulc, +421905507317

Petrof P118 S1

a - 545 mm

b - 1170 mm

Šírka - 1443 mm

Váha – 193 kg

Každý výrobca je rád, keď sa môže pochváliť niečim, čím zákazníka nikdy nesklamal. U firmy PETROF je konštrukcia pianín P 118 dlhoročným, tradičný pilierom výroby. Sedem modelov moderných, kombinovaných, prípadne štýlových  skriňových variácií a deväť povrchových úprav nedá konku-rencii spávať. V tejto cenovej relácii v  1. kvalitivnej triede nenájdete žiadne iné pianíno od žiadneho výrobcu.

Modelová rada PETROF P 118 je jednoznačným lídrom na trhu kvality a zvuku v strednej triede pianín !!

Čo v sebe skrýva model P 118 S1 ? 

 • Univerzálny priamočiary moderný dizajn.

 • Modelová rada P 118 je zaradená do strednej triedy pianín. 

 • Výhodnú cenu, a s tradičnou technickou a zvukovou kvalitou značky Petrof.

 • Možnosť vymeniť všetky kovové vysokoleštené mosadzné časti za tzv. strieborné. SILVER PARTS s príplatkom 220,-€.

Základný model P 118 S1 v bielom a čiernom lesku splnil oča-kávania hudobnej verejnosti do bodky. Stal sa veľmi vyhľadá-vaným vďaka dobrým dynamickým vlastnostiam zvuku, mo-dernému dizajnu a nízkej cene. Využitie tohto bezkolieskového izbového typu pianína je hlavne  v moderne zariadených do-mácich bytových priestoroch. Do učební umeleckých škôl  pri-náša modelová rada  P 118 (118 cm) nový odkaz. Kvalitnejší zvuk s novými možnosťami zvukového spektra, ktorý jasne domi-nuje nad staršími pianínami, ktoré boli postavené na predoš-lých konštrukciách 109 cm, 113 cm, 115 cm a 116 cm. Tí čo na-hradili staršie nižšie pianína PETROF novými pianínami PETROF  s nadšením priznávajú. Správna voľba, skvelé pianína  s novým zvukom, s moderným dizajnom s ideálnou konštruk-ciou, jednoducho radosť hrať :-)  

Mladé rodiny , mladí  hráči , mladí učitelia oceňujú nový di-zajn na ktorý je v priestore radosť pozrieť. Výrobca myslel i na taký detail, akým je zmena farby kovania.  Za malý prípla-tok ( 220,-€ ) Vám dodáme  pianíno so strieborným kovaním tzv. SILVER PARTS .     Všimli Ste si ?

V dnešnej dobe, keď sa konkurencia snaží vyrobiť pianína čo najlacnejšie , ponúka svoje základné modely čo najnižšie. Firma PETROF urobila presný opak ! Zrušila výrobu najnižších pianín a nepretláča sa s konkurenciou  v kategórii najlacnej-ších pianín. PETROF sebavedomo ponúka základnú modelovú radu pianín, ktorá je od konkurencie vyššia, väčšia s kvalitnej-ším zvukom, než ponúkajú ostatní výrobcovia. Výsledok ?

Ponúkame Vám pianína PETROF v štandardnej veľkosti a výba-ve v najvyššej kvalite EU materiálov s novými modernými a technickými prvkami.  Dôvod ?

Prioritou firmy PETROF je spokojnosť zákazníka & 155. ročná tradícia domácej EU značky so zaisteným špičkovým klavír-nym servisom a predajom cez vyberaných autorizovaných predajcov.   Skvelá filozofia, čo poviete?  

Verte, písať o firme PETROF sa dá toho veľmi veľa, ale presvečte sa sami !  Príďte do našej Piano Galérie PETROF v Spišskej Novej Vsi. Vyskúšate si nie len pianíno PETROF P 118 S1 v bielom prevedení lesk ale i ostatné modely PETROF , ktoré vystavujeme   :-)

Pre úplnosť uvádzam, že PETROF P 118 S1  v čiernom prevedení  lesk je bez príplatku, biele prevedenie lesk je s príplatkom 360,-€. 

Odporúčaná predajná cena v EU:

                  7.690  +  BONUS

Ukážka možností povrchových úprav:

1/2

BONUS :      

 • Zvýhodnenie ceny pre zákazníkov Atelier Piano.

 • Dovoz nástroja

 • Kontrola nástroja po prevoze

 • Príprava nástroja pre okamžité používanie

 • Po  8 - 12 týždňoch  kompletná technická kontrola nástroja naladenie nástroja, prípadná úprava zvuku na mieru miestnosti a potreby hráča

 • Klavírová lavica - STEINBACH  DELUXE

Dodatkové kolieska :      

Na pianino Petrof P 118 S1 je možné inštalovať dodatkové kolieska v čiernej alebo striebornej farbe.   Viac  TU.

Vďaka vašej spokojnosti a mimoriadne kladnej zákazníckej odozve sme najvyhľadávanejším slovenským autorizovaným predajcom firmy PETROF. Vašu dôveru si veľmi vážime, a preto u nás tradične nakúpite za mimoriadne výhodné ceny. Samozrejme ako vyučení " klavírnici " ponú-kame komplexné služby, záručný i po záručný servis a odborné ladenie pianín a klavírov PETROF.   S radosťou Vám poradíme v správnom výbere klavíra pre Váš interiérový priestor a potreby.

Petrof P 118M1

Každý výrobca je rád, keď sa môže pochváliť niečim, čím zákazníka nikdy nesklamal. U firmy PETROF je konštrukcia pianín P 118 dlhoročným, tradičný pilierom výroby. Sedem modelov moderných, kombinovaných, prípadne štýlových skriňových variácií a deväť povrchových úprav nedá spávať konkurencii. V tejto cenovej relácii v 1. kvalitatívnej triede nenájdete žiadne iné pianíno od žiadneho výrobcu.

Modelová rada PETROF P 118 je jednoznačným lídrom na trhu kvality a zvuku v strednej triede pianín !!

Čo v sebe skrýva model P 118 M1 ?

 • Dizajn pianína s typovým označením  M1 - vhodný do moderných priestorov

 • Modelová rada P 118 je zaradená do strednej triedy pianín. ​

Modelová rada P 118 ponúka pianína, ktoré pôsobia  elegantne v každom priestore.Vďaka tomu, že práve táto veľkosť pianín je najviac používaná, firma PETROF ponúka pre svoje modely v tejto veľkosti najväčší výber dizajnových variácii, skriňových prevedení a doplnkov, ktoré dokážu zjednodušiť Váš výber nástroja pre moderný, alebo štýlový priestor.

Čo je zaujímavé na dizajne P 118 M1 ?

pianíno osloví toho, kto má rád moderný pravouhlý dizajn s minimál-nymi zaoblenými prvkami.Minimálne skriňové ozdoby, žiadne výrazné lišty. Táto čistá dizajnová línia napomáha vyniknúť prírodným dýham, ako sú orech a mahagón. Firma PETROF je známa precíznym výberom, drevených dýh, osobitým detailným spracovaním s reprezentatívnym výsledkom, vďaka tomu je každé pianíno jedinečné vďaka kresbe dreva. Získavate originalitu pre niekoľko generácií hráčov.  Vyznavači farieb čiernej alebo bielej získajú univerzálny typ pianína, ktoré dopomáhajú zvýrazniť jedinečnosť dizajnu.  

Ako hodnotíme zvuk pianína?

Tónová vyváženosť a nemenná charakteristika zvuku pri hre je  na vynikajúcej úrovni.  Vyspelosť a skúsenosť výrobcu v 1. triede je jednoznačná. Vynikajúce nástroje s príjemným mäkkým romantickým tónom, s prekvapivým zvukom basov a spievajúcimi výškami .

Do učební umeleckých škôl prináša modelová rada  P 118 nový odkaz, kvalitnejší zvuk s novými možnosťami zvukového spektra, ktorý jasne dominuje nad staršími pianínami postavené na konštrukciách 105 cm, 110 cm, 113 cm, 115 cm a 116 cm,  

Výborná , priam strategická voľba firmy PETROF,  ponúknuť  muzikantom už svoj základný model pianína vo veľkosti 118 cm v kvalite 1. triedy s overenou konštrukciou, ktorá je mimoriadne stabilná, prináša pianínam charakterovo nemenný tón , s minimálnou potrebou pravidelnej údržby - ladenia strún. Veľmi obľúbené nástroje vďaka vyrovnanej dynamike tónu v celom rozsahu. 

Čo povedať na záver ?

Výborná voľba v prevedení prírodných dýh pre bytové priestory. Bezproblémové elegantné  pianíno pre umelecké školy, konzervatóriá, kultúrne a spoločenské domy. Mimoriadne cvičné pianíno, dlhoročný verný spoločník a hudobný partner :-)  

Pre úplnosť uvádzam, že PETROF P 118 M1  v čiernom prevedení lesk je bez príplatku, biele prevedenie lesk je s príplatkom 360,-€. 

a - 542 mm

b - 1173 mm

Šírka - 1443 mm

Váha – 199 kg

BONUS :       

 • Zvýhodnenie ceny pre zákazníkov Atelier Piano.

 • Dovoz nástroja

 • Kontrola nástroja po prevoze

 • Príprava nástroja pre okamžité používanie

 • Po  8 - 12 týždňoch  kompletná technická kontrola nástroja naladenie nástroja, prípadná úprava zvuku na mieru miestnosti a potreby hráča

 • Klavírová lavica - STEINBACH  DELUXE

 • Bukové kolieskové podložky - 4ks

Odporúčaná predajná cena v EU:

     8.790 +  BONUS

Ukážka možností povrchových úprav:

1/5

Vďaka vašej spokojnosti a mimoriadne kladnej zákazníckej odozve sme najvyhľadávanejším slovenským autorizovaným predajcom firmy PETROF. Vašu dôveru si veľmi vážime, a preto u nás tradične nakúpite za mimoriadne výhodné ceny. Samozrejme ako vyučení " klavírnici " ponú-kame komplexné služby, záručný i po záručný servis a odborné ladenie pianín a klavírov PETROF.   S radosťou Vám poradíme v správnom výbere klavíra pre Váš interiérový priestor a potreby.

Petrof P118 P1

a - 542 mm

b - 1175 mm

Šírka - 1446 mm

Váha – 199 kg

Každý výrobca je rád, keď sa môže pochváliť niečim, čím zákazníka nikdy nesklamal. U firmy PETROF je konštrukcia pianín P 118 dlhoroč-ným, tradičný pilierom výroby. Sedem modelov moderných, kombino-vaných, prípadne štýlových skriňových variácií a deväť povrchových úprav nedá spávať konkurencii. V tejto cenovej relácii v 1. kvalitatívnej 

triede nenájdete žiadne iné pianíno od žiadneho výrobcu.

Modelová rada PETROF P 118 je jednoznačným lídrom na trhu kvality a zvuku v strednej triede pianín !!

Čo v sebe skrýva model P 118 P1

 • Dizajn pianína s typovým označením  P1 - vhodný do klasických i moderných priestorov

 • Modelová rada P 118 je zaradená do strednej triedy pianín. 

Modelová rada P 118 ponúka pianína, ktoré pôsobia  elegantne v každom priestore. Vďaka tomu, že práve táto veľkosť pianín je najviac používaná, firma PETROF ponúka pre svoje modely v tejto veľkosti najväčší výber di-zajnových variácii, skriňových prevedení a doplnkov, ktoré dokážu zjed-nodušiť Váš výber nástroja pre moderný, alebo štýlový priestor. Čo je zaujímavé na dizajne P 118 P1 ?

Už na prvý pohľad Vám pianíno pripomenie staršie časy, dizajn klasic-kého pianína. Oblé hrany v hornej časti, v strednej časti i v spodnej časti pianína. Minimálne skriňové ozdoby, žiadne výrazné lišty. Táto čistá dizajnová línia napomáha vyniknúť prírodným dýham, ako sú buk, dub, jelša, čerešňa, orech a mahagón. Firma PETROF je známa precíznym vý-berom, drevených dýh, osobitým detailným spracovaním s reprezenta-tívnym výsledkom. Každý kus pianína je jedinečný vďaka kresbe dreva. Získavate originalitu pre niekoľko generácií hráčov.  Vyznavači farieb čiernej a bielej sú nadšený oblinami, ktoré tento typ pianína má a ktoré dopomáhajú zvýrazniť jedinečnosť dizajnu v lesklom prevedení.  

Ako hodnotíme zvuk pianína?

Tónová vyváženosť a nemenná charakteristika zvuku pri hre je  na vyni-kajúcej úrovni.  Vyspelosť a skúsenosť výrobcu v 1. triede je jednoznačná. Vynikajúce nástroje s príjemným mäkkým romantickým tónom, s prek-vapivým zvukom basov a spievajúcimi výškami .

Do učební umeleckých škôl prináša modelová rada  P 118 nový odkaz, kvalitnejší zvuk s novými možnosťami zvukového spektra, ktorý jasne dominuje nad staršími pianínami postavené na konštrukciách 105 cm, 110 cm, 113 cm, 115 cm a 116 cm,  

Výborná , priam strategická voľba firmy PETROF,  ponúknuť muzikan-tom už svoj základný model pianína vo veľkosti 118 cm v kvalite 1. trie-dy s overenou konštrukciou, ktorá je mimoriadne stabilná, prináša pia-nínam charakterovo nemenný tón , s minimálnou potrebou pravidel-nej údržby - ladenia strún. Veľmi obľúbené nástroje vďaka vyrovnanej dynamike tónu v celom rozsahu. 

Čo povedať na záver ?

Výborná voľba v prevedení prírodných dýh pre bytové priestory. Bezprob-lémové elegantné  pianíno pre umelecké školy, konzervatóriá, kultúrne a spoločenské domy. Mimoriadne cvičné pianíno, dlhoročný verný spo-ločník a hudobný partner :-)  

Pre úplnosť uvádzam, že PETROF P 118 P1  v čiernom prevedení lesk je bez príplatku, biele prevedenie lesk je s príplatkom 360,-€. 

Odporúčaná predajná cena v EU:

                  8.790  +  BONUS

BONUS :       

 

 • Zvýhodnenie ceny pre zákazníkov Atelier Piano.

 • Dovoz nástroja

 • Kontrola nástroja po prevoze

 • Príprava nástroja pre okamžité používanie

 • Po  8 - 12 týždňoch  kompletná technická kontrola nástroja naladenie nástroja, prípadná úprava zvuku na mieru miestnosti a potreby hráča

 • Klavírová lavica  - STEINBACH  DELUXE

 • Bukové kolieskové podložky - 4ks

Ukážka možností povrchových úprav:

Vďaka vašej spokojnosti a mimoriadne kladnej zákazníckej odozve sme najvyhľadávanejším slovenským autorizovaným predajcom firmy PETROF. Vašu dôveru si veľmi vážime, a preto u nás tradične nakúpite za mimoriadne výhodné ceny. Samozrejme ako vyučení " klavírnici " ponú-kame komplexné služby, záručný i po záručný servis a odborné ladenie pianín a klavírov PETROF.   S radosťou Vám poradíme v správnom výbere klavíra pre Váš interiérový priestor a potreby.

Petrof P118 D1 - Demichippendale

PETROF P 118 D1, Atelier Piano, Ladenie klavirov a pianín, Oprava klavírov a pianín, Servis klavírov a pianín, Richard Šulc, mada music, melody shop, piano servis, Drnek piana, Petrof, Hudobné nástroje, Hudobniny, akcia, zadarmo,výhodný nákup, zľava, výpredaj, Muzikus, pianos, Koňuch, klavire eu, muziker, sťahovanie klavirov, bazar, bazos, pirický, opravy hudobných nástrojov, Antonín Petrof, Kizak, Bujnovska, Matovič, Balog, Hupka klavir, Piano studio

Každý výrobca je rád, keď sa môže pochváliť niečim, čím zákazníka nikdy nesklamal. U firmy PETROF je konštrukcia pianín P 118 dlhoročným, 

tradičný pilierom výroby. Sedem modelov moderných, kombinovaných, prípadne štýlových skriňových variácií a deväť povrchových úprav nedá spávať konkurencii. V tejto cenovej relácii v 1. kvalitatívnej triede nenáj-dete žiadne iné pianíno od žiadneho výrobcu.

Modelová rada PETROF P 118 je jednoznačným lídrom na trhu kvality a zvuku v strednej triede pianín !!

Čo v sebe skrýva model P 118 D1 - Demichippendale ?

 • Dizajn pianína s typovým označením  D1 - do slohových interiérov

 • Modelová rada P 118 je zaradená do strednej triedy pianín. 

Čo je zaujímavé na dizajne P 118 D1 ?

Nástroje sú z kategórie STYLE  COLLECTION . Tieto nádherné štýlové pianína podporia eleganciu každého štýlovo zariadeného priestoru z obdobia 18. a 19. storočia. Množstvo ozdobných líšt, oblé, elegantné tvary zvýraznia dizajn a štýl  s použitím prírodných dýh, ako sú jelša, čerešňa, orech a mahagón. Firma PETROF je známa precíznym výberom, drevených dýh, osobitým detailným spracovaním s reprezentatívnym výsledkom. Každý kus pianína je jedinečný vďaka kresbe dreva. Získavate originalitu pre niekoľko generácií hráčov.  Vyznavači farieb čiernej a bielej majú možnosť využiť i odtieň bielej slonová kosť.

Ako hodnotíme zvuk pianína?

Tónová vyváženosť a nemenná charakteristika zvuku pri hre je  na vyni-kajúcej úrovni.  Vyspelosť a skúsenosť výrobcu v 1. triede je jednoznačná. Vynikajúce nástroje s príjemným mäkkým romantickým tónom, s prekva-pivým zvukom basov a spievajúcimi výškami .Do učební umeleckých škôl prináša modelová rada  P 118 nový odkaz, kvalitnejší zvuk s novými mož-nosťami zvukového spektra, ktorý jasne dominuje nad staršími pianínami postavené na konštrukciách 105 cm, 110 cm, 113 cm, 115 cm a 116 cm,  výbor-ná , priam strategická voľba firmy PETROF,  ponúknuť  muzikantom už svoj základný model pianína vo veľkosti 118 cm v kvalite 1. triedy s overe-nou konštrukciou, ktorá je mimoriadne stabilná, prináša pianínam cha-rakterovo nemenný tón , s minimálnou potrebou pravidelnej údržby - ladenia strún. Veľmi obľúbené nástroje vďaka vyrovnanej dynamike tónu v celom rozsahu. 

Čo povedať na záver ?

Nádherné štýlové pianíno, ktoré maximálne vynikne v prevedení prírod-ných dýh. Technicky mimoriadne vyspelé pianíno PETROF s výborným zvukom,vhodné do domáceho prostredia , hotelov, kultúrnych a spoločen-ských zariadení, samozrejme pre televízne relácie , ale i pre umelecké ško-ly a konzervatóriá. Dizajnom jedinečné pianíno, dlhoročný verný spoloč-ník a hudobný partner :-)  

a - 550 mm

b - 1175 mm

Šírka - 1446 mm

Váha – 199 kg

Ukážka možností povrchových úprav:

1/7

Odporúčaná predajná cena v EU:

     10.290  +  BONUS

BONUS :     

 

 • Zvýhodnenie ceny pre zákazníkov Atelier Piano.

 • Dovoz nástroja

 • Kontrola nástroja po prevoze

 • Príprava nástroja pre okamžité používanie

 • Po  8 - 12 týždňoch  kompletná technická kontrola nástroja naladenie nástroja, prípadná úprava zvuku na mieru miestnosti a potreby hráča

 • Klavírová lavica - STEINBACH DELUXE

 • Bukové kolieskové podložky - 4ks

Vďaka vašej spokojnosti a mimoriadne kladnej zákazníckej odozve sme najvyhľadávanejším slovenským autorizovaným predajcom firmy PETROF. Vašu dôveru si veľmi vážime, a preto u nás tradične nakúpite za mimoriadne výhodné ceny. Samozrejme ako vyučení " klavírnici " ponú-kame komplexné služby, záručný i po záručný servis a odborné ladenie pianín a klavírov PETROF.   S radosťou Vám poradíme v správnom výbere klavíra pre Váš interiérový priestor a potreby.

Petrof P118 C1 - Chippendale

PETROF P 118 C1, Atelier Piano, Ladenie klavirov a pianín, Oprava klavírov a pianín, Servis klavírov a pianín, Richard Šulc, mada music, melody shop, piano servis, Drnek piana, Petrof, Hudobné nástroje, Hudobniny, akcia, zadarmo,výhodný nákup, zľava, výpredaj, Muzikus, pianos, Koňuch, klavire eu, muziker, sťahovanie klavirov, bazar, bazos, pirický, opravy hudobných nástrojov, Antonín Petrof, Kizak, Bujnovska, Matovič, Balog, Hupka klavir, Piano studio

Ukážka možností povrchových úprav:

a - 550 mm

b - 1175 mm

Šírka - 1446 mm

Váha – 199 kg

1/6

Každý výrobca je rád, keď sa môže pochváliť niečim, čím zákazníka nikdy nesklamal. U firmy PETROF je konštrukcia pianín P 118 dlhoročným, tradičný pilierom výroby. Sedem modelov moderných, kombinovaných, prípadne štýlových skriňových variácií a deväť povrchových úprav nedá spávať konkurencii. V tejto cenovej relácii v 1. kvalitatívnej triede nenájdete žiadne iné pianíno od žiadneho výrobcu.

Modelová rada PETROF P 118 je jednoznačným lídrom na trhu kvality a zvuku v strednej triede pianín !!

Čo v sebe skrýva model P 118 C1 - Chippendale ?

 • Dizajn pianína s typovým označením  C1 - do slohových interiérov

 • Modelová rada P 118 je zaradená do strednej triedy pianín. 

Čo je zaujímavé na dizajne P 118 C1 ?

Nástroje sú z kategórie STYLE  COLLECTION . Tieto nádherné štýlové pianína podporia eleganciu každého štýlovo zariadeného priestoru z obdobia 18. a 19. storočia. Množstvo ozdobných líšt, oblé, elegantné tvary zvýraznia dizajn a štýl  s použitím prírodných dýh, ako sú  orech a mahagón. Firma PETROF je známa precíznym výberom, drevených dýh, osobitým detailným spracovaním s reprezentatívnym výsledkom. Každý kus pianína je jedinečný vďaka kresbe dreva. Získavate originalitu pre niekoľko generácií hráčov.  Vyznavači farieb čiernej a bielej majú možnosť využiť i odtieň bielej slonová kosť.

Ako hodnotíme zvuk pianína?

Tónová vyváženosť a nemenná charakteristika zvuku pri hre je  na vynikajúcej úrovni.  Vyspelosť a skúsenosť výrobcu v 1. triede je jednoznačná. Vynikajúce nástroje s príjemným mäkkým romantickým tónom, s prekvapivým zvukom basov a spievajúcimi výškami .

Do učební umeleckých škôl prináša modelová rada  P 118 nový odkaz, kvalitnejší zvuk s novými možnosťami zvukového spektra, ktorý jasne dominuje nad staršími pianínami postavené na konštrukciách 105 cm, 110 cm, 113 cm, 115 cm a 116 cm,  

Výborná , priam strategická voľba firmy PETROF,  ponúknuť  muzikantom už svoj základný model pianína vo veľkosti 118 cm v kvalite 1. triedy s overenou konštrukciou, ktorá je mimoriadne stabilná, prináša pianínam charakterovo nemenný tón , s minimálnou potrebou pravidelnej údržby - ladenia strún. Veľmi obľúbené nástroje vďaka vyrovnanej dynamike tónu v celom rozsahu. 

Čo povedať na záver ?

Nádherné štýlové pianíno, ktoré maximálne vynikne v prevedení prírodných dýh. Technicky mimoriadne vyspelé pianíno PETROF s výborným zvukom,vhodné do domáceho prostredia , hotelov, kultúrnych a spoločenských zariadení, samozrejme pre televízne relácie , ale i pre umelecké školy a konzervatóriá. Dizajnom jedinečné pianíno, dlhoročný verný spoločník a hudobný partner :-)  

Odporúčaná predajná cena v EU:

    € 11.690  +  BONUS

BONUS :       

 

 • Zvýhodnenie ceny pre zákazníkov Atelier Piano.

 • Dovoz nástroja

 • Kontrola nástroja po prevoze

 • Príprava nástroja pre okamžité používanie

 • Po  8 - 12 týždňoch  kompletná technická kontrola nástroja na-ladenie nástroja, prípadná úprava zvuku na mieru miestnosti a potreby hráča

 • Klavírová lavica - STEINBACH DELUXE

 • Bukové kolieskové podložky - 4ks

Vďaka vašej spokojnosti a mimoriadne kladnej zákazníckej odozve sme najvyhľadávanejším slovenským autorizovaným predajcom firmy PETROF. Vašu dôveru si veľmi vážime, a preto u nás tradične nakúpite za mimoriadne výhodné ceny. Samozrejme ako vyučení " klavírnici " ponú-kame komplexné služby, záručný i po záručný servis a odborné ladenie pianín a klavírov PETROF.   S radosťou Vám poradíme v správnom výbere klavíra pre Váš interiérový priestor a potreby.

Petrof P118 R1 - Rokoko

Čo v sebe skrýva model P 118 R1 - Rokoko ?

 • Dizajn pianína s typovým označením  R1 - umelecký, štýlový do slohových interiérov

 • Modelová rada P 118 je zaradená do strednej triedy pianín. 

Čo je zaujímavé na dizajne P 118 R1 ?

Nástroje sú z kategórie STYLE  COLLECTION  pre interiéry v štýle rokoka, ktoré pochádza z Francúzska. Tieto nádherné štýlové pianína ROCOCO vyniknú hlavne  v bielej farbe s patinovanými ozdobami. Originalita z vonku, podporená krásnym zvukom.  

PETROF P 118 R1 Rokoko, Atelier Piano, Ladenie klavirov a pianín, Oprava klavírov a pianín, Servis klavírov a pianín, Richard Šulc, mada music, melody shop, piano servis, Drnek piana, Petrof, Hudobné nástroje, Hudobniny, akcia, zadarmo,výhodný nákup, zľava, výpredaj, Muzikus, pianos, Koňuch, klavire eu, muziker, sťahovanie klavirov, bazar, bazos, pirický, opravy hudobných nástrojov, Antonín Petrof, Kizak, Bujnovska, Matovič, Balog, Hupka klavir, Piano studio

a - 550 mm

b - 1175 mm

Šírka - 1446 mm

Váha – 199 kg

Ako hodnotíme zvuk pianína?

Tónová vyváženosť a nemenná charakteristika zvuku pri hre je  na vynikajúcej úrovni.  Vyspelosť a skúsenosť výrobcu v 1. triede je jednoznačná. Vynikajúce nástroje s príjemným mäkkým romantickým tónom, s prekvapivým zvukom basov a spievajúcimi výškami .

Do učební umeleckých škôl prináša modelová rada  P 118 nový odkaz, kvalitnejší zvuk s novými možnosťami zvukového spektra, ktorý jasne dominuje nad staršími pianínami postavené na konštrukciách 105 cm, 110 cm, 113 cm, 115 cm a 116 cm,  

Výborná , priam strategická voľba firmy PETROF,  ponúknuť  muzikantom už svoj základný model pianína vo veľkosti 118 cm v kvalite 1. triedy s overenou konštrukciou, ktorá je mimoriadne stabilná, prináša pianínam charakterovo nemenný tón , s minimálnou potrebou pravidelnej údržby - ladenia strún. Veľmi obľúbené nástroje vďaka vyrovnanej dynamike tónu v celom rozsahu. 

Čo povedať na záver ?

Nádherné  štýlové pianíno, ktoré je zákazkovo precízne vyrábané klavírnymi majstrami firmy  PETROF. Dizajnom jedinečné pianíno, dlhoročný verný spoločník a hudobný partner :-)  

Odporúčaná predajná cena v EU:

        12.690 +  BONUS

BONUS :    

 

 • Zvýhodnenie ceny pre zákazníkov Atelier Piano.

 • Dovoz nástroja

 • Kontrola nástroja po prevoze

 • Príprava nástroja pre okamžité používanie

 • Po  8 - 12 týždňoch  kompletná technická kontrola nástroja naladenie nástroja, prípadná úprava zvuku na mieru miestnosti a potreby hráča 

 • Bukové kolieskové podložky - 4ks

Vďaka vašej spokojnosti a mimoriadne kladnej zákazníckej odozve sme najvyhľadávanejším slovenským autorizovaným predajcom firmy PETROF. Vašu dôveru si veľmi vážime, a preto u nás tradične nakúpite za mimoriadne výhodné ceny. Samozrejme ako vyučení " klavírnici " ponú-kame komplexné služby, záručný i po záručný servis a odborné ladenie pianín a klavírov PETROF.   S radosťou Vám poradíme v správnom výbere klavíra pre Váš interiérový priestor a potreby.

Richard Šulc

Agátová  1927/2

052 01, Spišská Nová Ves

Adresa:

Richard Šulc

Mob.:  +421 905 507 317

Mail :  sulc @ atelierpiano.sk

Kontakt: