top of page

CHAMELEÓN medzi pianínami.

Svetový unikát ?! Originálne, pútavé a súčasne výnimočné pianína PETROF z dizajnérskeho pera Ing. Ivana Vaculíka poznáme pod názvom P 127 NEXT a NEXT 2. Prečo mnohí považujú pianína NEXT za chameleóna medzi pianínami ?

CHAMELEÓN medzi pianínami.

Stačí Vám jedno pianíno v organizácii, v škole, alebo v rodine, ktoré bude generačne pre všetky vekové kategórie vždy pripravené zmeniť svoj vzhľad, kedykoľvek sa rozhodnete. Ako je to možné ?
Predná dominantná časť pianína horný i dolný panel tzv." rámček " je navrhnutý tak, aby sa dal z ľahkosťou v y m e n i ť za iný v inej farbe v inom prevedení s inou dyhou s iným vzorom s inou grafikou. Pri zmene interiéru, dokážete zmeniť i vzhľad Vášho pianína. Vymeňte čelný rámček pianína za nový a rázom stojí pred Vami nové pianíno :-)
Chcete mať na prednej doske pianína inú farbu, novú prírodnú dyhu s iným lakom, luxusnú dizajnérsky modernú úpravu, historické rez-by, umeleckú maľbu, laserom vyobrazené fotografie spevákov či hudobnú skupinu, umeleckú maľbu obľúbeného skladateľa, alebo art grafiku, technicky alebo umelecký priestorový záber v 3D vyobrazení?
Manažéri hotelových reprezentatívnych priestorov, džezové kluby, umelecké galérie, múzeá, reprezentatívne miestnosti mestských úradov, alebo obradné sály si vyžadujú citlivý výber zariadenia ktoré musia decentne, alebo naopak dominantne prekvapiť exkluzivitou a eleganciou. Pokiaľ chcete v niekom zanechať nezabudnuteľný zážitok pianíno NEXT Vám v tom maximálne pomôže ! Viac sa dočítate TU.

bottom of page